ערב נחמד

אנחנו שוכבים על מיטה גדולה ורואים סרט. מתחילה בסרט סצנה אינטימית. אני מתחילה לנשק אותך, היד שלי על הלחי ואז אני מורידה אותה למטה, מגיעה אל המטרה, פותחת את החגורה שלך ומנסה לפתוח את הרוכסן. כאשר אני מצליחה, אני מנסה להכניס את היד לתך התחתונים שלך, אבל אתה עוצר אותי. אז אתה הופך אותי על הגב ועולה עליי. אנחנו ממשיכים להתנשק והפעם היד שלך מתחילה לרדת למטה. אתה מכניס את היד לתוך התחתונים ומרגיש שאני כבר רטובה. אתה מוריד את המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים. יורד למטה ומתחיל ללקק לי. זה גורם לי להתחרמן ואני מתחילה לגנוח. 
אחרי מספר דקות אני מרימה אותך למעלה ומתחילה לנשק אותך. אז אני הופכת אותך על הגב. אני מורידה את החולצה שלי ושלך. שמה את הידיים שלך על השדיים וממשיכה לנשק. אני מתחילה לרדת למטה יותר. אני מורידה את המכנסיים, משחררת את הזין ומתחילה למצוץ. אתה נלחץ מהנאה ופוחד להוציא מילה. אני מגבירה את קצב שלי ואז אני עוצרת פתאום  ושוב פעם מנשקת אותך. אני נשכבת על הגב ומנסה להיות שובבה עם האצבעות. אתה נהנה מהמצב הזה. 
אנחנו ממשיכים להתנשק בזמן שהזין שלך נכנס כוס באיטיות. אם הזמן אתה מגביר את הקצב. אני כבר לא מנסה להשתיק את הגניחות, הציפורניים שלי עמוק בתוך הגב שלך. אחרי כמה דקות אנחנו מחליפים תנוחה. אני נעמדת בתנוחה של דוגי, אתה פותח את הרגליים שלי והזין נכנס מיידית. אתה מזיין אותי בקצב כל כך מטורף שאני כבר לא מסוגלת לעמוד על הרגליים ונופלת עם הפנים אל הכרית. אתה מתחיל לתת לי סטירות חזקות על הטוסיק. 
אתה מבין שאתה הולך לגמור ומוציא את הזין, אני לא מפסיקה להסתובב ואתה גומר על הגב שלי. אחרי זה פשוט נפלתה לידי. לי ישנו עוד הרבה זמן במפגש אינטימי הזה. שכבנו, התנשקנו, ולפעמים עשינו נעים אחד לשני.