בוקר קייצי


כבר על הבוקר התחלנו את המשחק שלנו, כמות המחמאות ממנו עברה כל גבול. הוא רצה לשמוע את הקול שלי, הוא רצה להיות איתי. הראש שלי הסתובב מהמילים שלו, אני רציתי לראות אותו עכשיו, לא היה לי סקס כבר מספר חודשים ואני ממש לא ידעתי מה יקרה במפגש אינטימי שלנו.

חניתי הרחק ממקום הפגישה שלנו. כאשר הגעתי לדלת, ראיתי גבר רזה בחליפה יצאה מפורשה חדשה. כן….מקדונלדס זה לא המקום שגבר כזה הולך לאכול. ידעתי שאני מוצאת חן בעיניו, ראיתי את השקפה שלי במשקפי שמש שלו וראיתי איך הוא מתרגש ממשחק שלנו. אבל הוא ממש לא היה נראה כמו התמונות שלו. טוב, כולנו מנסים להיות יותר יפים ממה שיש. שתינו קפה, דיברנו, אני הרגשתי לחוצה, כי ידעתי בדיוק מה הוא חושב עלי. אז הצעתי לעשות סיבוב. כנראה כבר ידעתי מה יהיה בהמשך. דיברנו על דברים לא חשובים…למה אנחנו עושים את זה? שנינו נשואים, אבל התשוקה…. הגענו לפארק גדול, הסתובבנו קצת ואז התחלנו לחפש ספסל לנשיקות.

הייתי לבושה בחצאית קצרה וחולצה מכופתרת בצבע של שמיים. על רגליים נעלי פלטפורמה שהיו מאריכים את הרגליים שגם ככה היו ארוכות וישרות. אישה מטופחת ולבושה היטב ששייכת למישהו אחר. הלכנו על הדשא, מספר פעמים כמעט נפלתי. במצב אחר כבר מזמן הייתי מורידה את הפלטפורמה, אני אוהבת הרגשה של דשא על רגליים יחפות, אבל אז אני לא יוכל לראות איך הוא נושך את השפתיים שלו בהתרגשות. הוא היה גבוהה ורזה בחליפה יוקרתית שישבה עליו כמו עור שני. הוא החזיק אותי חזק ביחד ואז עצרנו באמצע הדשא והתחלנו להתנשק. זה היה קסום, כי אני כל כך אוהבת להתנשק. מה יכול להיות יותר אינטימי מנשיקה של גבר שאת רואה פעם ראשונה בחיים שלך? השפתיים שלו היו מאוד חושיות והם עשו בדיוק מה שאני רוצה, זה פשות שיגעה אותי לגמרי. אז היד שלו התחילה ללטף את הטוסיק שלי, האצבעות שלו אזיזו את התחתונים ומהר מאוד מצאו את הדגדגן שלי. הייתי רטובה מהתרגשות, הוא ליטף ושיחק עם הדגדגן ואז פשוט הכניס את האצבעות לתוך הכוס שליה ואני התחלתי ליפול לחור שחור של הנאה.

אני הייתי באמצע פרק, עמדתי על הדשא ועצים סביב, אבל כל מה שהרגשתי וראיתי זה חושך. לא היה שום דבר חוץ מחושך שמילא את הראש שלי. לא ראיתי כלום ולא הבנתי כלום, הרגשתי נפילה ואז התקרבות של אורגזמה החזקה ביותר בחיים שלי. גמרתי בידיים של הגבר הזה ורק הידיים שלו לא נתנו לי ליפול על הרצה. זה לא קורה, אבל זה קרה.