חופשה מיוחדת

כאשר תכננתי את החופשה שלי לאיה נאפה, לא חשבתי על תיירות סקס בכלל. באמת. כי בשנים קודמות הייתי בחופשה ביחד עם כל המשפחה – בעלי והבת. אני בכלל לא בחורה יותר מידי פתוחה בנושא הסקס ומעדיפה להפעיל פנטזיה בבישול שלי.

הפעם טסתי לחושה לבד. עם בעלי נפרדנו לפני שנה ולא רציתי להיזכר בחוויה הזאת. הוא כבר מזמן מצא לעצמו אחרת ואני ישבתי את כל השנה לבד בבכי. סוף סוף חופשה. היה לי מספיק כסף והבת שלי נשארה אצל אמא. הכל הסתדר….

כאשר המטוס לקח אותי לחופשה שלי לא חלמתי על מה שיקרה שם, אבל זה קרה. היכרנו לי הבריכה, אם אפשר לקרוא לזה היכרות. את השם שלו אני לא יודעת עד היום. בגדול למה אני צריכה את השם שלו? אלה לא היו יחסים באמת – זה היה משהו אחר..

מה לעשות, הייתי די רעבה לגבר והלכתי איתו כמעט ישר, בלי יותר מידי דיבורים ושכנועים. אני לו בטוחה שהוא גם ניסה יותר מידי לשכנע רק הזמין לחדר שלו וזהו. ברגע שנכנסנו לחדר החזייה שלי מצא את עצמו זרוק בפינה והבחור כבר מחץ את השדיים שלי.

רגע אחרי זה גם התחתונים שלי עפו לאותה הפינה ואני ירדתי על הרצפה. כמובן שהוא לא התכוון לעשות איתי סקס שם. ובזמן שאני רעדתי מהתרגשות הוא הרים אותי, פרס את הרגליים והכניס לי…

רציתי את זה כל כך חזק, בחיים לא הרגשתי ככה בנישואים שלי. כאלו חלמתי כל החיים שלי שיזיינו אותי קשוח בלי לשאול אותי מה אני רוצה, כאלו אני נערת ליווי זולה שהוא מצא ברחוב. ברגע שהכל נגמר הוא יצא מהחדר ואני הלכתי על רגליים רועדות למקחלת

כמובן שזה לא היה מפגש אינטימי היחיד שלנו, כבר בערב היה המשך, אבל על זה אני אולי יספר בפעם הבאה.